Вітаю братів-християн з обранням  Предстоятеля Православної Церкви України!

Народний депутат України Юрій Мірошниченко, в ефірі програми «Погляд на тиждень» на телеканалі «112 Україна», привітав усіх православних християн з обранням в суботу, 15 грудня, Предстоятеля Православної Церкви України. Ним став Митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній, який отримав титул Митрополит Київський і всієї України.

«Хоча я належу до тієї церкви, яка не брала участі у цьому процесі, я хотів би привітати наших братів православних християн, які це зробили. У неділю зранку я був у церкві, як і переважна більшість православних християн. У нас літургія починається за те, щоб єдналися всі церкви. Адже християнська віра – вона єдина».

Парламентар висловив основне занепокоєння щодо можливості примусового вилучення храмів, які належать до їх конфесії, але підкреслив, що сподівається, що влада виконає свої обіцянки і цього не станеться: «Президент, як гарант Конституції обіцяв, що примусового вилучення не буде. Сподіваюся, він дотримає слова».

«Примусово людей не вийде змусити ходити до будь-якої конфесії. Я думаю, що якщо відбудеться релігійне протистояння, то це буде дуже далекими від  православ’я і християнства в цілому. Але, якщо цей процес буде творитися у любові і повазі, то усі знайдуть своє місце в молитві до Бога», – завершив Юрій Мірошниченко.