Впровадження воєнного стану потрібно для гарантування безпеки громадян!

Так прокоментував у ранковому ефірі каналу 112 Україна  впровадження воєнного стану у 10 областях України народний депутат України Юрій Мірошниченко.

«Я виходжу з того, що Президент, як і всі державні службовці, сумлінно виконали свої обов’язки. Не дивлячись на те, що багато експертів досить ґрунтовно пов’язують вчорашні події з проведенням виборчої компанії, я все ж таки хотів бизосередитись не на виборах, а, в першу чергу, на обороноздатності. Фактор виборів присутній, але якщо це потрібно для мобілізації і безпеки країни, то таке рішення має місце», – зауважив Юрій Мірошниченко.

Парламентар наголосив на тому, що в такий складний час всі мають згуртуватися та підходити до ситуації без паніки. І пріоритетом є заспокоїти та гарантувати безпеку громадянам: «Ухвалення такого рішення не пов’язано безпосередньо з військовими діямиВоєнний стан стосується не військових, а, так званого, тилу, цивільних громадян. Все, що стосується проведення реальних військових дій – не потребує ніякого воєнного стану. Збройні сили у звичайному режимі мають абсолюте право протистояти нападу на нашу країну».

Підсумовуючи, Юрій Мірошниченко наголосив, що впровадження воєнного стану не зняло питання президентських виборів. І якщо воєнний стан не буде продовжено, вони відбудуться 31 березня 2019 року, як і було ухвалено голосуванням Верховної Ради.