Юрій Бойко і його команда – майбутнє і надія України!

Я впевнений, що команда Юрія Бойка здатна взяти на себе відповідальність за стан справ в країні. До неї увійшли політики, економісти, підприємці, правники, люди молоді та старші, представники усіх регіонів України. Ми готові об’єднуватись та долати власні амбіції заради майбутнього країни. Ми будемо працювати разом заради України.

Наша велика команда посилена об’єднанням двох провідних лідерів справжньої опозиції, на яких покладають свої надії мільйони українців з усіх регіонів. Вони об’єдналися задля того щоб працювати для блага держави й доведуть, що щасливе майбутнє України – це реальність. Вони дають не лише надію, але і впевненість, що Україна відновить свою економічну, соціальну і гуманітарну міць.

Україна – багатонаціональна країна. Вона ставала домом для людей, які в різний час історії приходили на цю землю. Наша країна завжди приймала кожного, давала йому впевненість у завтрашньому дні. На жаль, прикрі історичні події останніх п’ятьох років свідчать про те, що цей принцип порушено. Також порушено основний закон, Конституцію, право людей на життя, здоров’я, мирний труд і майбутнє. Це все має бути відновлено й ми готові над цим працювати.

У країні немає іншої, такої ж потужної, професійної, мотивованої команди, яка була б здатна повернути гідність до України. Те саме почуття яке пронизує усю історію нашої України. Але, на жаль, саме його ми втрачаємо.

Юрій Бойко – лідер нашої команди, який має досвід. Він пройшов великий шлях і на підприємствах, і в уряді. Це людина, яка завжди відрізнялась відповідальністю, не кидала слів на вітер і здатна об’єднувати інших.

Наші першочергові завдання – повернути мир, зміцнити економіку, створити нові робочі місця, дати можливість мільйонам українців повернутися додому, об’єднатися зі своїми родинами, спокійно виховувати своїх дітей, мати майбутнє. Ці завдання ставить перед собою особисто Юрій Бойко і його команда. Саме на це сьогодні чекає Україна. Україна переможе!