Юрій Бойко здатний розв’язати проблему збройного протистояння, встановити мир та налагодити економіку в Україні!

На цьому наголосив народний депутат України Юрій Мірошниченко у прямому ефірі телеканалу «NewsOne». Парламентар зауважив, що активна фаза президентської виборчої кампанії ще не розпочалась, але багато хто з народних депутатів вже почав активно агітувати за свого кандидата. І розповідати про переваги лідера, який має що запропонувати громадянам є необхідністю:

«Широке виявлення прихильності є абсолютно нормальним. Таким чином ми даємо вибір громадянам обрати того кандидата, що їм найбільшімпонує. Депутат може відкрито виявляти свою прихильність, чи робити це неформально. Я член команди «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» і підтримую нашого кандидата – ЮРІЯ БОЙКА”.

Парламентар підкреслив, що головним завданням кожного українського політика, який активно висловлює підтримку кандидату у президенти –познайомити громадян з програмою кандидата, його командою та змінами в країні, на які очікують від обранця:

«Я хотів би, щоб політики не обливати брудом своїх конкурентів, а висвітлювати переваги. Наше завдання зараз – дати громадянам можливість обрати серед достойних, а не доводити, що обирати немає з кого”.

Юрій Мірошниченко наголосив на тому, що окрім інших переваг, саме великий досвід Юрія Анатолійовича Бойка у політиці, допоможе зупинити війну, яка вже всім набридла: “Він єдиний, хто хоче починати мирний переговорний процес та пропонує зрозумілі кожному українцеві кроки щодо поліпшення життя в країні і налагодження економічної ситуації”.

Досвідчений політик неодноразово загострює увагу на тому, що саме досвід, авторитет, бачення майбутнього для України та сильна команда фахівців, які можуть втілити це у життя, має вирішальне значення при виборі кандидата: «Я сподіваюся, що ці президентські вибори пройдуть під гаслом чесної конкуренції й розумного вибору», – завершив Юрій Мірошниченко.