27 листопада Юрій Мірошниченко взяв участь у відкритій нараді, що відбулася у стінах Центральної виборчої комісії з представниками громадянського суспільства та експертами, які долучилися до вдосконалення процедури тимчасової зміни місця голосування.

Активне обговорення з активістами, які надавали свої пропозиції і зауваження, розробленою Службою розпорядника Державного реєстру виборців, проєкту “Про Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси”.

Під час дискусії Юрій Мірошниченко наголосив: “Для нас керівним принципом є забезпечення виборчих прав”. Член ЦВК виказав пропозицію, суть якої – надання людям з інвалідністю можливості ініціювати створення виборчих дільниць, які будуть зручними для здійснення виборчого права.

Окрім Юрія Мірошниченка та інших членів Комісії і Секретаріату, до обговорення також приєдналися представники Міністерства юстиції України, Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) в Україні, Всеукраїнської громадської організації “Громадянська мережа “ОПОРА”, громадської організації “Громадський холдинг “Група впливу” та керівник напряму “Верховенство права” Центру демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ).