Захист найбільш незахищених верств населення має бути пріоритетом у державному бюджеті!

На цьому наголосив народний депутат України Юрій Мірошниченко у прямому ефірі телеканалу «Наш». Він підкреслив, що усі партії, що голосують за прийняття бюджету, не можуть називати себе опозиційними і повинні відповідати за свої рішення перед народом. Адже Бюджет 2019 року найбільш незахищені верстви населення обходить стороною:

«Ті фракції, що голосують за бюджет і за призначення кадрів, де-факто і є владою. Як би вони себе не називали на ефірах, як би не критикували те, що відбувається в країні, насправді саме бюджет визначає те, що буде відбуватися наступного року. І якщо фракція проголосувала, то вона взяла участь у створенні того, що буде відбуватися у країні», – зауважив парламентар.

«Соціальні видатки піднімають, наприклад, на 5%, а інфляція 7.4%. Ми бачимо , що фактично в житті людей ми отримаємо не покращення, а погіршення ситуації. Зміна балансу, з пріоритету підтримки найбільш незахищених верств населення, які потерпають зараз найбільше, на користь силовиків. Я розумію, що є потреби збройних сил. Звичайно, треба допомагати і посилювати оборонну здатність»,- ствердив правник.

Юрій Мірошниченко вказав на те, що Бюджет 2019 року мав би бути орієнтований на захист найбільш незахищених верств населення, а не на цілому ряді силових відомств, які виконують поліцейські функції та ще й виконують їх неналежним чином: «Я працюю у Комітеті з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності і ми маємо жахливу статистику у цих питаннях. А ми їм даємо все більше і більше коштів».

«Це не може бути підтримано нашою фракцією, і тим більше не є бюджетом,якого очікує країна. Такий бюджет мав передбачати інвестиції у якість кадрів, підтримку найбільш незахищених верств населення, створення привабливого інвестиційного клімату і створення нових робочих місць. Цього усього у бюджеті, на жаль, немає», – підсумував Юрій Мірошниченко.