Наталія Подгорна – радник народного депутата України Юрія Мірошниченка. Доктор філософії в галузі державного управління.

Освіта:

  • Міжрегіональна академія управління персоналом. Докторантура.
  • Міжнародний інститут бізнесу, Charted Institute of Public Relations, курс CIPR.
  • Львівський національний університет імені І. Франка.

Зв’язки з громадськістю, як сферу діяльності, я обрала у 2007 році. В політичний піар прийшла в кінці 2017 року. Для мене це дійсно новий виклик. Комунікація зі ЗМІ та позиціонування політика в цілому – не єдина сфера моєї відповідальності. Журналіст, автор та ведуча програм на телебаченні, лайф коуч та бізнес стратег.

Ідея вести блог на офіційному сайті народного депутата виникла спонтанно. Мета – погляд зі сторони, суб’єктивна думка на те, як народний депутат реагує на певні ситуації, бере до уваги обставини, чим керується, приймаючи рішення. І що головне – без будь-яких втручання та корегувань з його сторони.

Сподіваюсь, мій професійний та тверезий погляд на робочі процеси зі сторони, дозволить більше зрозуміти народного депутата та простежити, чим керується політик в прийнятті тих, чи інших рішень. Це не буде багато сухого тексту. Короткі замітки та несподівані відео “прихованою камерою”. На офіційному ютуб-каналі Юрія Мірошниченка буде розміщено короткі відео – відповіді на несподівані запитання стосовно життя, роботи, хоббі, взаємовідносин і т.п.

Буду вдячна за зворотній зв’язок: коментарі, пропозиції, теми для обговорення, запитання до народного депутата.

У вересні 2019 стартуємо. Підписуйтесь на сторінки соц. мереж та You Tube канал Юрія Мірошниченка