Засідання платформи «Autism Friendly Ukraine»

Завтра, у четвер, 20 грудня о 14.00, відбудеться засідання Платформи «Autism Friendly Ukraine».
Темою засідання стане питання зайнятості осіб з розладами аутистичного спектра.
В межах визначеної проблематики формується порядок денний за тематикою:
1. Вступне слово Юрій Мірошниченко.
2. Про потребу додаткового врегулювання питань опановування спеціальністю та професійної діяльності осіб з РАС та іншими особливостями розвитку. Доповідає Козуб Л.В. – 10 хв.
3. Підготовка асистента майстра виробничого навчання у рамках спеціальності “спеціальна освіта” для реалізації можливостей навчання осіб з РАС у закладах професійної освіти. Доповідає Островський І.П. – 15 хв.
4. Мотиваційні механізми заохочення роботодавців до працевлаштування осіб з особливими потребами. Доповідає Сергієнко І.М. – 10 хв.
5. Особливі майстерні – модель соціального підприємництва для навчання і працевлаштування осіб з РАС. Створення онлайн платформи майстерень по типу Buy and Help. Доповідає Івашура Н.С. – 10 хв.
6. Адаптація навчання, проф. підготовки та робочих місць для людей з РАС за допомогою піктограм – символів альтернативної комунікації. Доповідає Усатенко Г. – 10 хв.
7. Опитування «На шляху до інклюзії». Доповідає Воронцова І.О. 10 хв.
8. Ситуація у Ново-Білицькому психоневрологічному інтернаті для чоловіків. Доповідає Кушнірчук О.В. – 15 хв.
Прямий ефір з засідання буде транслюватись на офіційній сторінці платформи Autism friendly Ukraine у Facebook о 14.00. Під час ефіру, кожен зможе поставити свої питання, учасникам платформи, у режимі онлайн.