26 квітня – День Чорнобильської трагедії, коли увесь світ вшановує пам`ять та подвиг усіх учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Визначити масштаби катастрофи та її впливу на здоров’я людей важко досі. Тільки від раку, що розвинувся в результаті отриманої дози радіації, померли сотні тисяч людей. Прип’ять і навколишні села ще кілька століть будуть небезпечними для проживання.
Чорнобиль – це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Завдяки самопожертві ліквідаторів аварія стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу й подальшого розповсюдження радіації.

Подію, яка сталося 33 роки тому, не викреслити з історії, її жахливі наслідки – не забути.
Завжди пам’ятатимемо про відвагу всіх мужніх добровольців — пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які тією весною 1986-го відправились назустріч невідомому, небезпеці, виявивши тим самим жертовність, високий патріотизм і ціною власного здоров`я та життя, зупиняючи ядерну катастрофу.
Ваш подвиг назавжди записаний до літопису людської мужності та навічно залишиться у пам’яті не лише українського народу, а й усього світу.