Після виборів 2019 року Парламент оновився на 80%.
342 особи вперше стали депутатами.
Я був народним депутатом 4-ох скликань (V-VIII) і знаю, яка це проблема, знайти фахового, професійного помічника.

Я багато спілкуюся з народними обранцями IX скликання і можу відверто сказати, що попит на кваліфікованих спеціалістів є, це питання ще й досі гостро відкрите.

Від знань, навичок та дій помічника залежить не лише ефективність народного депутата, але й робота Верховної Ради в цілому. Робота та налагоджена співпраця в комітетах, міжфракційних об’єднаннях, групах співдружби, тощо.

Будучи у політиці більш як 20 років, пройшовши свій професійний шлях від бажання, наміру, я прийшов до цілі не одразу. Але життєве кредо «Бачу ціль – вірю в себе!» доводить ефективність та дієвість послідовності дій будь-якого процесу.

Тому, коли мені говорять, що не можливо, пройшовши курси влаштуватися на роботу, не можливо стати народним депутатом у віці 25+ – не вірте. Наміри мають підсилюватися діями!

Саме тому, якщо є бажання освоїти нові горизонти, долучитися до справи від якої, в тій, чи іншій мірі, залежить життя країни – я запрошую Вас на Курс помічника народного депутата.

Не випадково, це перший курс Академії, з якого ми розпочинаємо. Я особисто займався розробкою навчальної програми. Яка включає лекції, модеровані дискусії, практикуми. Це робота в групах та індивідуально. Практика, яка формує навички, що знадобляться Вам у повсякденній роботі вже завтра.

Зараз триває запис в групу, яка стартує 30 вересня.
Детальніше про курс помічника народного депутата України дивіться за посиланням:
www.academy.org.ua

До зустрічі!