Нам необхідно створити максимально сприятливі умови, для залучення інвестицій та створення робочих місць!

 На цьому наголосив народний депутат України Юрій Мірошниченко в рамках робочої поїздки до Чернігова, при відвідуванні Камвольно-суконної компанії «Чексіл», яка є одним із найбільших підприємств текстильної промисловості в Україні.

Народний депутат нагадав про важливість державного замовлення на таких заводах і залучення саме українських виробників до них.

«Допомога нашим виробникам, створення умов для залучення інвестицій посприяє значному росту виробництва та створенню нових робочих місць», – зазначив політик.

«Інвестори готові вкладати серйозні гроші в Україну: розміщувати виробництво та реалізовувати збут за кордоном», – наголосив Юрій Мірошниченко.

За словами парламентаря, державі необхідно створити сприятливий інвестиційний клімат: забезпечити стабільність законодавства, податків та політики. «Україна для іноземних інвесторів дуже цікава, особливо своїм географічним розташуванням, що дає їй значну перевагу поряд із країнами Далекого Сходу. Ми маємо конкурентні переваги», – підсумував Юрій Мірошниченко.