Не можливо злом перемогти зло

На цьому наголосив народний депутат Юрій Мірошниченко в прямому ефірі телеканалу “4 канал”.

“Споконвіків людство хвилювало питання: “У який спосіб подолати зло?”. І величезна спокуса на зло відповідати злом. Мало того, в деяких процедурах і міждержавного спілкування, є, так званий, дзеркальний принцип. Це міжнародне право: коли висилають одного дипломата, то за дзеркальним принципом, інша країна також висилає дипломата. Але я абсолютно переконаний, що зло злом перемогти не можливо”, – зауважив парламентар.

Юрій Мірошниченко впевнений, що зло провокує агресію і росте в геометричній прогресії, налаштовуючи людей, спільноти, держави та суспільство одна проти одної: “Будь-яку справу можна продемонструвати, з різних боків, через пресу розкрутити і відповідним чином суспільство налаштувати. І на моє переконання, чим більше ми будемо намагатися діяти шляхом тиску, провокацій, образ, приниження, тим більше мобілізується російське суспільство в цьому протистоянні”.

На стале переконання парламентаря корисніше буде говорити про те, що Український народ будує демократію і для нього важливо бачити біля себе союзників, друзів. Що в російському суспільстві ми не вбачаємо ворогів, а ті речі, які нас роз’єднують, мають бути подолані.