УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД МОЖНА ПРИВІТАТИ ІЗ ОСТАТОЧНИМ ЗАВЕРШЕННЯМ ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ ВИБОРЧОЇ КАМПАНІЇ

«Інавгурацією новообраного Глави держави остаточно завершується президентська виборча кампанія. З чим можна привітати Український народ!» – Заявив народний депутат України Юрій Мірошниченко.

Парламентарій наголосив, що в цілому виборча кампанія пройшла у демократичний спосіб із дотриманням стандартів вільних, чесних і прозорих виборів. Водночас, політик відзначив ряд суттєвих порушень, зокрема  і проти кандидата на пост Президента Юрія Бойка. Серед яких: відсутність представництва опозиції у ЦВК, перешкоди у веденні передвиборчої агітації та фальсифікації під час підрахунку голосів тощо.

Юрій Мірошниченко висловив очікування від новообраного Президента України: «Сьогодні набув повноважень новий Глава Української держави, який є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності, додержання Конституції, прав і свобод людини і громадянина. На мою думку, Український народ сподівається на наповнення цих конституційних норм реальним змістом, надавши Володимиру Зеленському небачений в новітній історії нашої країни кредит довіри».

Політик окреслив основні виклики, які стоять сьогодні перед країною: «Встановлення миру в Україні, подальша розбудова демократичних стандартів та інститутів громадянського суспільства, економічне зростання, подолання корупції, підвищення соціальних стандартів є справою всього нашого суспільства, але роль Глави держави у відповідних процесах є ключовою».

Як доктор юридичних наук із спеціальності конституційного права, Юрій Мірошниченко побажав Володимиру Зеленському твердо стояти на сторожі Конституції України та стати справжнім гарантом прав і свобод людини і громадянина.