Юрій Бойко – кандидат, який може вивести країну з економічної скрути та припинити війну!

Народний депутат Юрій Мірошниченко в ефірі каналу «112 Україна» висловив думку, стосовно того, на що важливо звернути увагу під час голосування на президентських виборах:

«Дуже часто мене запитують про те, як визначитися за кого віддати свій голос на виборах? На що орієнтуватися? Вирішальним є те, які реальні зміни кандидат збирається реалізувати у країні».

Парламентар наголосив, що нерідко чорний піар стає головним мотивом виборчих перегонів і залишається лише покластися на мудрість громадян, які зможуть його розпізнати. Якщо не буде запиту на бруд і громадяни не сприйматимуть таку інформацію, тоді швидше ми подолаємо усі ці популістські тенденції.

«Я впевнений, що найбільш ефективним для кожного з кандидатів – є представлення своїх переваг і висвітлення реальних дій для змін у країні, в разі, якщо він отримає владу»,- підкреслює народний депутат.

«У свою чергу, я можу назвати кандидата, якого підтримую я – це Юрій Анатолійович Бойко. Він презентує результати своєї роботи, як урядовця і політика, показує свою команду, шукає і знаходить те, що об’єднає людей. Це людина, яка не займається популізмом, не намагається використати довіру громадян, а дійсно діє», – переконаний Юрій Мірошниченко.