Не дамо українцям залишитися один на один з платіжками за комунальні послуги з «непосильними» сумами!

На цьому наголосив народний депутат України Юрій Мірошниченко. Нагадаємо, що на днях народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, Вадим Рабінович та Наталія Королевська зареєстрували законопроект #9527 про списання боргів населення на житлово-комунальні послуги.

Юрій Мірошниченко розповів, що цей законопроект передбачає списання заборгованості населення за газ, гарячу воду, електроенергію та опалення, які накопичились до 1 січня 2019 року, а також пропонує механізм компенсування списаних коштів організаціям, що їх надають.

«Зо останні п’ять років тарифи на ці послуги значно подорожчали. Для прикладу, ціна на газ збільшилась більш ніж на 1000%, а заробітні плати залишилися на старому рівні. Виходячи з цього, закономірним є значне збільшення заборгованості населення по сплаті комунальних послуг», – зауважив парламентар.

«Прийняття цього законопроекту понизить рівень соціальної напруги та допоможе найбільш незахищеним верствам населення впоратись з оплатою зазначених житлово-комунальних послуг», – завершив Юрій Мірошниченко.