Друзі, ситуація в країні непроста. З 1 листопада вже в Києві встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Дуже вас прошу, бережіть себе, слідкуйте за станом свого здоров’я.

Ділюся з вами особистими методами підвищення імунітету.

1. Перше на що слід звернути увагу – це розпорядок дня. Проаналізуйте, скільки годин ви спите, яку їжу протягом дня споживаєте, скільки випиваєте чашок кави, звичайної води. Старайтеся харчуватися повноцінно, пийте достатню кількість води, скоротіть вживання рафінованого цукру, фаст-фудів.

2. Світловий день зараз поступово скорочується, тому спробуйте підлаштуватися та прокидатися трохи раніше, ніж звикли. Навіть додаткові півгодини позитивно вплинуть на ваше самопочуття.

3. Уникайте фізичної перевтоми і стресів. Обов’язково відпочивайте на вихідних. Якщо є можливість, тікайте за місто на природу або ж гуляйте у парку.

4. Приймайте вітамінні комплекси. Але перед тим зверніться за консультацією та підбором до лікаря. Не рекомендую самостійно приймати вітаміни, адже замість користі вони можуть принести шкоду.

5. Вакцинуйтеся. Я ще раз наголошую, що не лікар. Але я довіряю нашим лікарям. Я сам пройшов щеплення і вас закликаю: якщо не маєте протипоказань за станом здоров‘я – вакцинуйтеся.

Бережіть себе, не ризикуйте своїм життям і життям своїх близьких.
Будь здорові!