Є різні громади, різні церкви, але головне –щоб люди мали Бога в серці і любили одне одного!

Так прокоментував народний депутат України Юрій Мірошниченко в ефірі ток-шоу “Прямий ефір” телеканалу Прямий питання, що стосується української православної церкви Київського і Московського патріархатів. Тема актуально зараз стоїть на порядку денному. На думку парламентаря, в дискусіях на цю тему, останнім часом, занадто багато політики і замало того, що є змістом віри, а саме – Бога.

“Ми виходимо з того що патріархати і церкви: православні, католицькі, чи греко-католицькі – створені людьми. Але це не так. Церква створена Богом. Для кожного вірянина, до якої б конфесії він не належав, найголовніше те, що Господь нам залишив Любов. Вона спонукає нас до того, щоб любити навіть своїх ворогів, не говорячи вже про ближніх. І якщо наш підхід буде саме таким, то всі процеси, які відбуваються сьогодні в Україні, будуть об’єднувати віруючих, – зауважив Юрій Мірошниченко.

Парламентарій зазначає: «По недільних службах, на літургії, я так само, як брати і сестри з моєї громади, молимось за Україну і за тих, хто навішує ярлики на нашу церквуМені здається, що ті виклики, які зараз поставлені, мають бути вирішені, виходячи з того, що ми є християнами і що Бог єднає».

Я, наприклад, не збираюся міняти церкву, так само,як я і не міняв свою політичну орієнтацію, як би мені прикро не було за те, що відбувається. Я визначився і несу свій хрест, який би він не був, – добрий чи поганий. Так само і зі свою громадою. В цьому є сила України, історична правда –  ми завжди поважали відмінних від нас. Є різні громади, є різні церкви, але головне, щоб люди йшли до Бога, мали Бога в серці і любили одне одного, – завершив Юрій Мірошниченко.